«Հինգշաբթի ցուցադրման սենյակը» վերսկսեց ցուցադրումը, որին առաջին դրվագը `մարքսիզմի հիմնական սկզբունքներին ներածություն
Նորություններ Մեր թղթակցից երկրում սուենքդ 19-ի կանխարգելման եւ վերահսկման ներկա իրավիճակը, ընդհանուր առմամբ, լավ է, եւ այն սահուն մտավ «Բ-ի կարգի եւ կարգի բի կառավարման կարգի» կանոնավոր կանխարգելման եւ կառավարման փուլ: Կուսակցության հանձնաժողովը ուսումնասիրել եւ որոշել է, որ ապրիլի 13-ից ի վեր «Հինգշաբթի ցուցադրական սենյակը» կվերսկսի ցուցադրումը եւ կվերաբացվի անձնակազմի:
Անձնակազմի հավաքման համաճարակի եւ սահմանափակումների շնորհիվ «Հինգշաբթի ցուցադրական սենյակը» դադարեցվել է մեկ տարի առաջ: Վերսկսված ցուցադրման առաջին հարցը կլինի «Մարքսիզմի հիմնական սկզբունքների ներդրումը»: Սա դասընթաց է, որը համակարգված կերպով ներկայացնում է մարքսիզմի հիմնական դիրքորոշումը, տեսակետները, մեթոդները եւ ներքին հարաբերությունները: Դա համընդհանուր ճշմարտության տեսության ամփոփում եւ ամփոփում է, որը հաստատվել է պրակտիկայի միջոցով եւ կրկնվող փորձարկում մարքսիզմի ձեւավորման, զարգացման եւ կիրառման մեջ: Դա ներածական դասընթաց է `հասկանալու մարքսիստական ​​տեսությունը:
«Հինգշաբթի Screen ուցադրման սենյակը» ջինդինգի մշակութային մշակութային ապրանքանիշ է: 2012 թվականից ի վեր այն բացվել է մեկ ժամվա ընթացքում ամեն հինգշաբթի օրը, ցուցադրելով տեսանյութերի բովանդակությունը աստղագիտության, աշխարհագրության, ընթացիկ իրադարձությունների, գաղափարական եւ հոգեւոր ասպեկտների վրա: Այն ոչ միայն աշխատողներին հնարավորություն է տալիս աշխատանքից հետո մշակութային տեղ, այլեւ ուսուցման եւ կատարելագործման հարթակ: